gabinet kosmetyczny rumia

gabinet kosmetyczny rumia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Specjalista nefrolog – Kraków

Nefrolog oferuje profesjonalne leczenie chorób nerek i układu moczowego. Specjaliści zadbają o Twoje zdrowie, zapewnią pełną diagnostykę i podejmą kompleksowe leczenie.
Kiedy się zarejestrować? Poprawna diagnoza problemu często jest niemożliwa w pierwszym stadium chorób nerek, jednak pierwszym z symptomów może być nadciśnienie tętnicze i zaburzenia oddawania moczu (np. krwiomocz, pienienie się moczu czy częste wizyty w toalecie nocą). Niezwłocznie, gdy zaobserwujesz u siebie te objawy, zarejestruj się u nefrologa!
Choroby nerek i układu moczowego to poważne schorzenia, które silnie wpływają na życie pacjenta. Dotyczą one zaburzenia pracy i niewydolności nerek lub zapalenia układu moczowego. Do chorób, którymi zajmuje się nefrolog Kraków zalicza się między innymi: kamicę nerkową, cystynurię czy chorobę Fabry’ego. Choc kompetencje nefrologa w pewnym stopniu pokrywają się z kompetencjami urologa, to zajmuje się on wyłącznie leczeniem nieinwazyjnym. W gestii nefrologa leży również opieka nad pacjentami oczekującymi na przeszczep nerki.

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top