pedicure rumia

pedicure rumia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak sobie radzić z suchą skórą?

Suchość skóry może dotknąć każdej z nas. Bez względu na to czy występuje na twarzy, rękach czy nogach zawsze jest dokuczliwą dolegliwością, z którą nie każda z nas potrafi sobie poradzić.
Rzadko zdarza się, aby sucha skóra była problemem sama w sobie, chociaż bywa i tak, że jest objawem niektórych chorób, dlatego przewlekłą suchość, na którą nic nie działa należy skonsultować z lekarzem dermatologiem.
Zanim jednak udamy się na wizytę u specjalisty,możemy spróbować samemu poradzić sobie z tym nieestetycznie wyglądającym problemem.
Najlepszą metodą jest użycie kosmetyków przeznaczonych do skóry suchej. Do najbardziej skutecznych zalicza się przede wszystkim te, które produkowane są przez firmę Neutrogena Opinie osób, które zmagały się z problemem suchości skóry, wskazują na bardzo dobre działanie specyfików firmy Neutrogena. Skóra po kremach nawilżających jest gładka oraz odżywiona.
Oprócz działania zewnętrznego należy działać od środka. Odpowiednia dieta oraz unikanie używek znacznie poprawia kondycję skóry.

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top