makijaż permanentny rumia

makijaż permanentny rumia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy kręgosłup boli

Praca przy komputerze, nadgodziny, zła dieta, a nawet niepoprawne podnoszenie przedmiotów, wszystko to nadwyręża nasz kręgosłup. Jest to o tyle ważna struktura, że w jej bezpośredniej bliskości znajduje się rdzeń kręgowy. Dowolny uraz może oznaczać ból spowodowany uciskaniem nerwów. Wypadnięcie dysku właściwie uniemożliwia wykonanie jakiejkolwiek pracy.
Należy wtedy jak najszybciej udać się do specjalisty, który określi uszkodzenia i przyczynę problemu oraz zaleci rehabilitację. Na szczęście w naszym kraju istnieje mnóstwo placówek, w których możliwa jest rehabilitacja i przywrócenie dawnej sprawności po urazie. Wpisując na przykład w wyszukiwarce rehabilitacja kręgosłupa Kraków wyświetli się nam mnóstwo ofert pomocy w ukojeniu bólu.
Rehabilitacja najczęściej polega na wykonywaniu prostych ćwiczeń fizycznych, których celem jest przystosować kręgosłup do przenoszenia normalnych obciążeń w kontrolowanych warunkach. Dodatkowo osoba prowadząca rehabilitację może zalecić wykonywanie dodatkowych ćwiczeń w domu, lub jeśli to możliwe zmianę stylu życia.

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top